FOTOGRAFIA FASHION & LIFE-STYLE

FOTOGRAFIA FASHION
& LIFE-STYLE

O MNIE

Cześć!

Zajmuję się fotografią fashion & life-style od 6 lat. Ukończyłam warszawską Akademię Fotografii. Mam na swoim koncie liczne realizacje dla marek odzieżowych, blogerów i projektantów. Od lat współpracuję z Tamarą Gonzalez Pereą i realizuje wszystkie sesje stylizacji na jej bloga www.macademiangirl.com . Jestem entuzjastką podróży, psychologii koloru, dobrego jedzenia i… przede wszystkim wspólnego kreowania!

Uwielbiam realizować sesje lookbookowe i wizerunkowe dla marek odzieżowych i urodowych. Moją mocną stroną jest solidne przygotowanie do sesji – zawsze precyzyjnie omawiam z klientem jego oczekiwania, przygotowuję moodboard i cały scenariusz. Z przyjemnością polecam do wszystkich zleceń mój sprawdzony zespół od make upu, czesania i stylizacji.

Współpracowałam m.in. z : Omenah Mensah, Macademian Girl, Ola Nowak, Paulina Soboń, Renee.pl , Beautyclick.pl, Kompleksiara, Timetrend.pl 

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for magdahanik.fotografia is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

tel: 514 294 636 | mail: magda@hanik.pl

tel: 514 294 636
mail: magda@hanik.pl